Romantiline nauding

Pakett sisaldab:

Aromaatne vann kahele kehamassaažiga, 50 min
Luksuslik vanni- ja massaažihoolitsus, mille käigus Teie saate lõõgastuda ning veeta ega kalli inimesega. Hoolitsus algab lõõgastava veinivanniga (30 min), millele järgneb rahustav ülakehamassaaž mõlemale ning naha niisutamine aromaatse kehabalsamiga.

Naisele:
Shokolaadi kehahooldus värskendava näohoolitsusega

Meeldiva massaaži vältel toidab trimmiv ja sügavniisutav hooldus keha puuviljaõlide ja viinamarjadega. Shokolaad täidab kõikide unistused! Nahk saab sametilise pehmuse ja luksusliku sära! Meeldivate aroomidega näohooldus, mis rikastab nahka. Nauditava ja pinguldava massaazi käigus lööb nahk särama! Jume on värske ja täiselujõudu! Kestvus 90 min 


Mehele:
Pingeid maandav seljahoolitsus meestele
Selle hoolitsuse eesmärgiks on leevendada selja lihaspingeid. Hooldus algab kergest naha koorimisest, järgmisena seljale kantakse massaažibalsam, mis sisaldab jääkaineid väljutavaid ja stressi maandavaid rosmariini, melissi ning lavendlit. Seejärel kantakse seljale isesoojenev looduslik oligoaktiivne muda, mis aktiivselt stimuleerib vereringet. Protseduuri lõpetuseks kantakse seljale niisutav Laminari vetika ekstraktiga kreem. Kestvus 45min.

Paketi hind kahele120 €