Kehahoolitsused massaažiga

MERESUU SIGNATUURHOOLITSUS NÄOLE JA KEHALE 90 min                         75

See luksuslik ja kogu keha hõlmav hoolitsus paneb Sindunustama kõik argipäeva mured ning viib rahuliku lõõgastuse ja heaoluni. Hoolitsus algab kogu keha koorimisest, millele järgneb lõõgastava toimega vann roosivee vahuga. Seejärel teostatakse seljamassaaž soojade kividega, millele järgnevalt kantakse peale niisutav kreem. Järgmise sammuna tuleb luksuslik näohoolitsus, mis sisaldab nii naha kerget koorimist kui ka näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna massaaži. Peale massaaži kantakse nahale säraandev niisutav näomask ning maski ajal tehakse kätemassaaži. Hoolitsus lõppeb näonahale niisutava kreemi pealekandmisega.

PHYTOMER MODELLEERIV KEHAHOOLITUS "UNISTUSE FIGUUR" 60 min                   59 €

See uuenduslik kehahooldus pakub terviklikku ilukogemust, pinguldab, tugevdab ja parandab naha omadusi. Põhjalikult nahka silendavale mitmekordselt tõhusale koorimisele järgneb keha modelleeriv massaaž, mis aitab vormida „unistuste figuuri“ ja taastab naha mugavustunde ja pehmuse.

PHYTOMER KEHAHOOLITSUS "SILK" 40 min                                  45 €

Meresoolakristallidega kehakoorimine kombineerituna lõdvestava kehamassaažiga kiireks iluhoolduseks, mis jätab naha pehmeks ja siidiseks.

LÕÕGASTAV KEHAHOOLITSUS "PIIMAŠOKOLAAD" 60 min                           59 €

Kehahoolitsus, mis lisaks lõõgastusele pakub ka toitvat ja trimmivat mõju nahale. Esmalt eemaldatakse kehalt surnud naharakud, kasutades selleks suhkrukoorijat. Sellele järgneb piimavann. Sooja vee ja piimaproteiinide koostoimel on võimalik saavutada lõõgastavat ja stressi maandavat efekti. Hoolitsuse lõpus tehakse massaaž šokolaadi seerumiga, mis on tselluliidivastase ja antioksüdantse toimega. See hoolitsus sobib igaühele, kes soovib saada eriti nauditavat ja stressimaandavat kehahoolitsust.

LÕÕGASTAV KEHAHOOLITSUS"PIIMAŠOKOLAAD" KAHELE 60 min                       80 €

See on suurepärane võimalus hea kaaslasega koos nautida lõõgastavat hoolitsust.

Kehahoolitsus, mis lisaks lõõgastusele pakub ka toitvat ja trimmivat mõju nahale. Esmalt eemaldatakse kehalt surnud naharakud, kasutades selleks suhkrukoorijat. Sellele järgneb piimavann. Sooja vee ja piimaproteiinide koostoimel on võimalik saavutada lõõgastavat ja stressi maandavat efekti. Hoolduse lõpus tehakse massaaž šokolaadi seerumiga, mis on tselluliidivastase ja antioksüdantse toimega. See hoolitsus sobib igaühele, kes soovib saada eriti nauditavat ja stressimaandavat kehahoolitsust.

TSELLULIIDIVASTANE KEHAHOOLITSUS 60 min                                60 €

Hooldus sisaldab kogukeha massaaži imelise isesoojeneva massaažiainega, mis tekitab kehas „saunaefekti“ ehk toode soojeneb aktiivsete massaažiliigutustega, aktiveerides nii vereringe kui ainevahetuse. Toote aktiivained rikastavat keha mineraalainete, mikroelementide ning vitamiinidega, andes nii energiat ja toonust kogu organismile. Tootes sisalduvad spetsiaalsed rasvarakke lõhustavad ja tselluliiti vähendavad aktiivained silendavad “apelsinikoore nahka”.

BALI KEHAHOOLITSUS 45 min                                         45 €

Hoolitsusus algab kogu keha koorimisega loodusliku Kariibimere saarte koorijaga. Koorija meeldiv aroom hellitab meeli ning magusamandli õli ja E-vitamiin muudavad naha siidiselt pehmeks. Koorimisele järgneb eksklusiivne Bali masssaaž sooja aroomiõliga. Erilised massaaživõtted vabastavad lihaspingeid, lõõgastavad meeli ning taastavad Teie keha tõelise harmoonia.

Kehahoolitsused mähisega

TRIMMIV ŠOKOLAADIHOOLITSUS 75 min                                      65€

Kehahoolitsus, mis lisaks lõõgastusele pakub ka toitvat ja trimmivat mõju nahale. Esmalt eemaldatakse kehalt surnud naharakud, kasutades selleks pruunsuhkru koorijat. Sellele järgneb keha mähkimine šokolaadi-kohvi vahasse, mis parandab ainevahetust ja vähendab tselluliiti. Maskis sisalduvad shea-või ja mesilasvaha muudavad naha imeliselt pehmeks ja siidiseks.

PHYTOMER MÄHIS „TOONUS KEHALE“ 60 min                                 55€

Eesmärgiks on pakkuda kogu kehale trimmivat hoolitsust, mis on loodud klientidele, kes soovivad parandada naha väljanägemist. Hoolitsuses kasutatav ülitõhus geelmähis ja spetsiaalne nahka pinguldav massaaž tagavad, et Sinu keha on peale hoolitsust prink ja toonuses.

PHYTOMER MODELLEERIV KEHAMÄHIS 60 min                                 55 €

Spetsiaalne tselluliidi ja rasvumise vastu välja töötatud hoolitsus, mis vähendab ebameeldivaid ilminguid ja parandab kehavormi. Kogu keha koorimisele järgneb tselluliidivastane mähis. Hoolitsuse lõpus tehakse massaaži, mis on tselluliidivastase toimega.

SALENDAV KEHAHOOLITSUS 60 min                                     55 €

Salendav kehahoolitsus on spetsiaalselt tselluliidi ja rasvumise vastu välja töötatud hooldus, mis vähendab ja elimineerib ebameeldivad ilmingud ning parandab kehavorme. Kogu keha koorimisele järgneb tselluuliidi vastane vetikamask ning protseduuri lõpetuseks kantakse masseerivate liigutustega kehale niisutav kehapiim ning probleemaladele tselluliidigeel.Klubikaardi esitamisel kõik normaalhinnaga teenused ja tooted -10%.
Meresuu SPA Hotell jätab endale õiguse muuta hinnakirja

Informatsioon ja broneeringud Ilu- ja Tervisekeskuse vastuvõtus 2.korusel. Tel +372 357 9650 / wellness@meresuu.ee

Olete oodatud P-N kl 09:00-20:00 ja R, L kl 09:00-20:30