MASSAAŽIVANN PIIMAGA 20 min                                         13 €

Kookospiima massaaživann on lõõgastav vannihoolitsus Sinu pisikesele silmarõõmule. Vannivees sisalduv E-vitamiin ja mineraalsoolad mõjuvad pehmendavalt ning niisutavalt Sinu lapse õrnale nahale. Vannihoolitsus on mõeldud lastele alates 3.eluaastast, kes tulevad hoolitsusele koos vanemaga.

MASSAAŽIVANN MERESOOLAGA 20 min                                    13 €

Massaaživann meresoolaga on rikkalik mereveeline hoolitsus, mis on hellitus lapse tervisele ja heaolule. Vannihoolitsus on mõeldud lastele alates 3.eluaastast, kes tulevad hoolitsusele koos vanemaga.

LASTE SPAA-MANIKÜÜR "KÜÜNED KORDA" 20 min                                15 €

“Küüned korda” on õpetlik kätehoolitsus pisikestele, mille käigus hooldatakse lapse küüned ja küünenahad ning kätele kantakse niisutavat kreemi. Vanemate nõusolekul võib ka vastavalt soovile küüsi lakkida. Soovitatav alates 3.eluaastast.

LASTE SPAA-PEDIKÜÜR "ESIMESED SAMMUD" 30 min                              20

Laste spaa jalahoolitsus on kerge ja jalgu korrastav heaoluhoolitsus. Protseduuri alustakse puhastava ja nahka pehmendava rohelist teed ja taimseid ekstrakte sisaldava jalavanniga. Seejärel korrastatakse ja kooritakse jalad magusa suhkrukristallidega koorijaga. Lõpetuseks kreemitatakse jalad niisutava puuvilja- või marjakreemiga ning soovi korral lakitakse küüned rõõmsavärviliste lakkidega. Hoolitsus sobib lastele vanuses kuni 13a.

LASTEMASSAAŽ 20 min                                            15 €

Hell massaaž kehale, mis annab esmase kogemuse imelisest spaamaailmast. Lastemassaaž luksusliku massaažiõliga pakub tõelise spaa-kogemuse meie väikestele klientidele. 100% looduslik massaažiõli sisaldab rikkalikult aktiivseid toimeained, mis toidab lapse nahka. Sobib lapsele alates 3 eluaastat.
Klubikaardi
esitamisel kõik normaalhinnaga teenused ja tooted -10%.
Meresuu SPA Hotell jätab endale õiguse muuta hinnakirja

Informatsioon ja broneeringud Ilu- ja Tervisekeskuse vastuvõtus 2.korusel. Tel +372 357 9650 / wellness@meresuu.ee

Olete oodatud P-N kl 09:00-20:00 ja R, L kl 09:00-20:30