RAVIMASSAAŽ 20 min                        15 €

Ravimassaaž parandab lihaste ja teiste pehmete kudede elastsust ja toonust, vähendab lihaste valulikkust ja pingetunnet, omab soodsat mõju rühile ja liigeste liikuvusele, tasakaalustades tugi-liikumisaparaadi funktsioneerimist; aktiviseerib ainevahetust ja lümfiringet; leevendab stressi ja tõstab organismi üldist energiataset.

KLASSIKALINE MASSAAŽ 30/60 min               25 € / 39 €

Klassikaline massaaž leevendab lihaspingeid ja parandab vereringet. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev. Parandab kudede vereringet, soodustab ainevahetust. Kasutatakse lihaspingete, unehäirete puhul, samuti stressi maandamiseks. Oskuslikult tehtud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde. Massaaž on vastunäidustatud kõrgenenud vererõhu, veenilaiendite, ägedate nahahaiguste ja palaviku puhul.

TANDEM–MASSAAŽ 45 min                     65 €

Tandem-massaaž ehk nelja käe massaaž, mille käigus masseerib Sind korraga kaks massööri, tagab Sulle kerguse tunde ja täieliku lõõgastumise, muuhulgas aitab veel taastada organismi energia tasakaalu, kaotab väsimustunde ja stabiliseerib sisemise emotsionaalse seisundi.

RAHUSTAV MASSAAŽIHOOLITSUS LAAVAKIVIDEGA 60 min      49 €

Laavakivi massaaž sobib hästi nii vaimsete kui füüsiliste pingete vähendamiseks, ka unetuse vastu, lihase- ja liigesevaludest vabanemiseks, vereringe parendamiseks ja hingelise tasakaalu saavutamiseks; stress ja väsimus taanduvad, nahk on pehme ja mõnus. Laavakivimassaažis on ühendatud organismi energia-keskuste ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine. Soojendatud laavakividega masseeritakse kogu keha ja hoitakse kive teatud punktidel, et taastada tasakaal erinevate kehapiirkondade vahel ja kaotada lihaspinged. Hoolitsus mõjub kogu organismile lõõgastavalt ja tasakaalustavalt.

AROOMIMASSAAŽ 45 min                      45 €

Aroomimassaaž on pindmine massaaž eeterlike õlidega. Igal eeterlikul õlil on oma kindel toime (rahustav/ ergutav/ valuvaigistav/ ainevahetust stimuleeriv). Eeterliku õli oskusliku valikuga saab aroomimassaažiga leevendada stressi, tselluliiti, lihasepingeid ja -valusid, unehäireid, samuti üleminekuvaevusi, vererõhu kõikumisi. Immuunsüsteemi tugevdavad eeterlikud õlid püsivad inimese organismis kuni 72 tundi, noorendades kudesid ja parandades naha elastsust.

MEEMASSAAŽ 45 min                       45 €

Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimassaažidest. Kasutame massaažiks 100% Eesti loodusest saadud mett. Meemassaaž parandab märkimisväärselt ainevahetust ja vereringet, tugevdab immuunsust ning noorendab ja pehmendab nahka. Mee hästituntud raviomadused imenduvad naha kaudu, mõjutades tervendavalt kogu organismi. Massaaži käigus kasutatakse mee kleepuvaid omadusi selleks, et eemaldada naha pinnalt surnud rakke ja viia organismist välja ”saastunud” energiat. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda ainevahetushäirete ja tselluliidiga, alandada kaalu ning puhastada nahapoore. Samuti on meemassaaž kasulik lihaspingete ja liigespõletike korral.

ŠOKOLAADIMASSAAŽ 30 min                     30€

Kakaoubadest saadud luksuslik šokolaadikreem mõjub positiivselt nii nahale kui ka hingele, kinkides emotsionaalselt unustamatu naudingu! Sisaldab kofeiini ja kakao derivaate-polüfenoole, mis on tselluliidivastase ja antioksüdantse toimega. Šokolaadimassaaž sobib igaühele, kes soovib saada eriti nauditavat ja stressimaandavat kehahoolitsust.
Klubikaardi
esitamisel kõik normaalhinnaga teenused ja tooted -10%.
Meresuu SPA Hotell jätab endale õiguse muuta hinnakirja

Informatsioon ja broneeringud Ilu- ja Tervisekeskuse vastuvõtus 2.korusel. Tel +372 357 9650 / wellness@meresuu.ee

Olete oodatud P-N kl 09:00-20:00 ja R, L kl 09:00-20:30