Beebiootus on imeline aeg naise elus, mil keha vajab erilist hoolt ja tähelepanu. Oleme siia koondanud valiku sobilikest hoolitsustest, mida on võimalik kohandada just Sinu soovidele. Hoolitsused aitavad leevendada lihaspingeid ja turseid, pakkuda lõõgastust ja turgutada meeli. Massaaži ja kehahoolitsusi on võimalik teha, kui tulevase ema tervis on hea ja rasedus kulgeb normaalselt. Tervisehäirete korral tuleb konsulteerida arstiga.

LÕÕGASTAV MASSAAŽ 20/30 min                 15 € / 25 €

Massaaž leevendab lihaspingeid ja parandab vereringet. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev. Parandab kudede vereringet, soodustab ainevahetust. Kasutatakse lihaspingete, unehäirete puhul, samuti stressi maandamiseks. Oskuslikult tehtud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde. Massaaž on vastunäidustatud kõrgenenud vererõhu, veenilaiendite, ägedate nahahaiguste ja palaviku puhul.

PHYTOMER KEHAHOOLITSUS "SILK" 40 min             45 €

Meresoolakristallidega kehakoorimine kombineerituna lõdvestava kehamassaažiga kiireks iluhoolduseks, mis jätab naha pehmeks ja siidiseks.

LÕÕGASTAV NÄOHOOLITSUS 30 min                  34 

Lõõgastava massaažiga näohooldus pakub kosutust igaühele, kes soovib taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha ainevahtust ning hapnikuga varustamist. Hooldus sisaldab näo puhastust ja toniseerimist, tõelist naudingut pakub massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale sobilik näokreem.

PHYTOMER "KERGED JALAD - NAERATUS NÄOL" 30 min       30 €

Jalamassaažiga ja mähisega hoolitsus värskendab ja pakub leevendust väsinud jalgadele. Hõlmates koorimist, jahutavat mähist ning kerget massaaži põlvedeni, sobib see hooldus ideaalselt jalgade vereringe häirete korral ja pakub kohest leevendust väsinud ja rahututele jalgadedele. Tulemuseks vähem märgatavad kapillaarid ja nähtavalt ühtlasem nahk.
Klubikaardi
esitamisel kõik normaalhinnaga teenused ja tooted -10%.
Meresuu SPA Hotell jätab endale õiguse muuta hinnakirja

Informatsioon ja broneeringud Ilu- ja Tervisekeskuse vastuvõtus 2.korusel. Tel +372 357 9650 / wellness@meresuu.ee

Olete oodatud P-N kl 09:00-20:00 ja R, L kl 09:00-20:30