Fleurs

Kõik Fleur’si hoolitsused algavad ja lõpevad vaid Fleur’sile omase rituaaliga, mille eesmärk on muuta kliendi meeleolu rahulikumaks, et ta suudaks maksimaalselt nautida järgnevat hoolitsust. Fleur’si hoolitsuste juures kasutatakse just sellele hoolitsusele eripäraseid dekoratsioone, rätikuid, küünlaid ja parfüümi. Fleur’si hoolitsused jagunevad 4 maailma:

AROMAFRUCTUS
Selles maailmas on puuviljad kombineeritud lillede maailmaga. Siin leidub hoolitsusi näole ja kehale, arvestades erinevaid nahatüüpe.

AROMAVEDIC
Selles maailmas on kombineeritud näo- ja kehahoolitsused, järgides India traditsioonilist ajurveeda massaažitehnikat reiki taustamuusikaga. Eesmärk on tuua meieni keha ja vaimu harmoonia ning tasakaal. Massaažiks kasutatakse eeterlikke õlisid, mille hinnalisim omadus on aroomiteraapiline toime. Kasutatakse 3 erinevat õli, mille valib klient, tasakaalustamaks tema emotsioone ja täiendamaks loomust.

AROMAQUA
AromAqua hoolitsustes on kombineeritud vee võimsus ja lilledest pärit toimeained, mille abil saavutatakse niisutav, rahustav ja lõõgastav efekt.

AROMAMINERAL
Mineraalide ja eeterlike õlide sümbioos laadimaks energiat ning saamaks suurimat lõõgastust.

Vaata lisaks: