Ilu- ja tervisemaailma hea tava

Meresuu Ilu- ja tervisemaailm sooviks pakkuda Teile nauditavat puhkust pere ja sõpradega.

Palume Teid tutvuda alljärgneva HEA TAVAGA, et ennast mõnusalt tunda ja hästi puhata.

1.  Enne hoolitsustele tulles soovitame käia duši all, külastada veekeskust või saunu – nii toimivad hoolitsused ja massaažid Teie kehale ja nahale efektiivsemalt.

2. Ootame Teid hoolitsusele 5 -10 minutit enne selle algust, et saaksite häälestada ennast eelseisvaks elamuseks.

3.  Paneme tähele, et juhul kui jääte hoolitsusele hiljaks, ei pikendata austusest teiste külastajate vastu teenuse aega. Seejuures ei tagastata ka tasu osutamata jäänud teenuse eest.

4.  Teadke, et hoolitsus tühistatakse automaatselt, kui olete hilinenud 15 minutit.

5. Kui Te ei ilmu hoolitsusele ning ei ole sellest ette teatanud vähemalt 4 tundi ette, on hotellil õigus esitada Teile hoolitsuse eest arve.

6. Palume Teid vaigistada või välja lülitada mobiiltelefoni (teiste külaliste austuseks), et mitte häirida nende kui ka enda lõõgastumist.

7.   Ehted ja väärtasjad soovitame hoolitsusele tulles jätta Teie hotelli toa seifis.

8.  Hoolitsustele soovitame tulla hommikumantlis ja kasutada teenindaja poolt pakutavat ühekordset pesu.

9.  Wellness teenindaja informeerib Teid milliseid tooteid ta parasjagu kasutab ja kuidas antud hoolitsus Teie kehale mõjub.

10.  Palume Teil enne hoolduse algust  Ilu- ja tervisemaailma teenindajale ette teatada kui Teil on terviseprobleeme (nt kroonilised haigused, allergiad) või tervislik seisund (nt beebiootel) mida meil oleks vajalik teada.

11.   Pidage meeles, et Ilu- ja tervisemaailmas on kombes vaikselt rääkida.

12. Külastades Ilu- ja tervisemaailma lastega peale meeles pidama, et hea tava nõuded kehtivad ka lastele.

13. Ärge saabuge hoolitsusele joobeseisundis! Teenindajal on õigus loobuda Teie teenindamisest ning eelnevalt broneeritud ja tasutud teenus tühistada raha tagastamata. 

14.  Lõõgastuge hoolduse järgselt, kuid teadke, et sama ruum tuleb ette valmistada teist järgnevale kliendile, seega palume Teid ruumist lahkuda puhkeruumi mõistliku aja piires.

HOOLITSUSTE BRONEERIMINE JA TÜHISTAMINE

a. Külastades meie kodulehekülge, leiate Ilu- ja tervisemaailma menüüst endale kindlasti meelepärased protseduurid ja hoolitsused.

b.  Soovitud hoolitsused ja sobiliku ajakava palume broneerida üks nädal enne saabumist.

c. Muudatusi hoolitsuste aegades palume teha enne saabumist! Hilisemaid soove arvestame vastavalt võimalustele.

d.  Kui Te soovite ettetellitud hoolitsust tühistada palume võtta ühendust Meresuu Ilu- ja tervisemaailma administraatoriga vähemalt 4 tundi ette telefonil +372 357 9650,  +372 357 9651 või e-posti teel wellness@meresuu.ee. Kui Te ei ilmu hoolitsusele ning ei ole sellest ette teatanud vähemalt 4 tundi ette, on hotellil õigus esitada külalisele hoolitsuse eest arve.