Treeningute broneerimine Internetis

 

Enne registreerimist on vajalik, et Teie e-mail oleks kindlasti olemas meie VAK programmis, sest Teie e-mail on sisselogimisel kasutajanimeks. Selleks palume Teil öelda administraatorile, et vajadusel lisataks teie e-mail Teie andmete juurde.

Kodulehele minnes, minge palun Spordiklubi - Treeningud. Seal vajutage „Logi sisse“ ja siis „unustasin parooli“. Sisestage oma e-mail sinna (peab olema sama e-mail, mis on programmis kirjas). Seejärel saadetakse Teie postkasti automaatne sõnum, kus on kirjas Teie uus parool.

Siis saate sisse logida ja ennast treeningutele registreerida. Soovi korral on võimalik ka oma parooli ja muid andmeid muuta.

NB! Broneeringut tehes, võtab programm automaatselt korra maha Teie kaardilt. Kui Te olete teinud broneeringu, kuid ei saa ikkagi kohale tulla, siis palun tühistage Internetis see broneering. Meresuu spaa ei tagasta kaardile korda, kui Te olete unustanud seda teha.

Lisaks sellele, on Teil võimalik Internetis tutvuda treeningplaaniga, oma kaarditüübi ja lisaks veel sellega, et mitu korda on kaardile jäänud.

Küsimuste korral palun pöörduge marten@meresuu.ee

 

Lugupidamisega,

Marten Randma