Broneeri tuba

Näohoolitsused

Broneeri näohoolitsus

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind / Klubikaardi hind

Guinot näohoolitsus vastavalt nahatüübile 60 min 50€   /   45€

Kiire ja efektiivne hoolitsus (kuivale, tundlikule või rasusele tahatüübile), mille käigus kooritakse põhjalikult Sinu nägu ning kantakse nahale personaalselt Sulle sobilik mask. Viimane tasakaalustab Sinu naha vajadused. Protseduuri lõpetab spetsiaalne näo- ja silmaümbruskreem. Tulemuseks on nahk, mis pakatab elujõust ja värskusest.

Lõõgastav näohoolitsus massažiga 30 min 34€   /   30,60€

Lõõgastava massaažiga näohoolitsus pakub kosutust igaühele, kes soovib taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha ainevahtust ning hapnikuga varustamist. Hoolitsus sisaldab näo puhastust ja toniseerimist, tõelist naudingut pakub massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale sobilik näokreem.

Guinot näohoolitsus Aromatic 45 min 50€   /   45€

Tõeline naudingu ja lõõgastuse hetk! Hoolitsuse jooksul sukeldud aroomide maailma, kus õhus hõljuvad eeterlikud õlid ja aromaated taimede ekstraktid. Kosmeetiku käed hellitavad Sind lõõgastava masaažiga, kasutades selleks punktmassaaži ning  idamaiseid massaaživõtteid. Kõige tipuks kantakse näole personaalselt Sulle sobivatest taimede õlidest ja ekstraktidest kokku segatud vetika printmask. Hingele – rahu, nahale – ilu!

Guinot noorendav näohoolitsus "Age summum" 60 min 80€   /   72€

Age Summum hoolitsus on ideaalne naistele, kes soovivad ennast tunda nooremana. Kogu hoolitsus on nagu reis naudingute maailma. Hoolitsuse käigus naudid erinevaid massaaže ja maski, mis aitavad viia nahka väärtuslike toimeained. Iga hoolitsuse järgnev toode jääb nahka, seda ei eemaldata näolt, mis annab võimaluse toimeainetel kauem mõjuda ja saavutada maksimaalne tulemus. Vähem kui tunniga on näo, kaela ning dekoltee väljanägemine mitme aasta võrra noorem, silutud on ka kõige peenemad kortsukesed, nahk on siidiselt sile ja särav.

Guinot Hydradermie Lift Deluxe näohoolitsus 105 min 80€   /   72€

Kõikehõlmav luksuslik protseduur, milles on ühendatud sügavpuhastav ja niisutav Hydradermie ning näokontuure tõstev Hydra Lift hoolitsus, mille jooksul käsitletakse Sinu nägu, silmaümbrust, kaela, dekolteed ja käsi. Kohese efektiga hoolitsus puhastab, niisutab ning pinguldab nahka, muutes selle klaariks ja siidiselt pehmeks. Märkimistväärselt tõuseb näo-ovaal ning silmaümbruse ja kaela nahk on pinguldunud. Sobib ideaalselt tähtpäevadeks (pulmad, sünnipäev, pidulik koosviibimine jne), mil soovitakse kohest tulemust. Vastunäidused: metallist implantaadid kehas, südamestimulaator ja rasedus.

Guinot Hydradermie Spa Pluss näohoolitsus 75 min 65€   /   58,50€

Ülimalt efektiivne niisutav hoolitsus, mis puhastab nahka tänu mahedale ioniseerimisele naha pindmisest kihist sügavamalt, töödeldes igat poori näol ja kaelal. Nahk saab põhjalikult niisutatud ning täidetud aktiivainetega, aidates sellel uueneda. Selle hoolitsuse jooksul kasutatakse spetsiaalseid seerumeid ja geele, mis on valitud arvestades Sinu naha vajadusi. Hoolitsus lõpeb lõõgastava massaažiga ning nahale sobilike maski ja kreemide pealekandmisega. Lisaks näole ja kaelale, töödeldakse ka dekolteed ja silmaümbrust. Lõõgastav massaaž, efektiivne mask ja näokreem jätavad naha imeliselt värskeks ja kaunilt säravaks. Vastunäidused: metallist implantaadid kehas, südamestimulaator ja rasedus.

Guinot Hydralift näohoolitsus 60 min 55€   /   49,50€

Näo- ja kaelalihaseid pinguldav hoolitsus, mis taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolitsuse algfaasis stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hoolitsust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine. Vastunäidused: metallist implantaadid kehas, südamestimulaator ja rasedus.

Guinot Hydralift Eyes silmaümbruse hoolitsus 40 min  40€   /   36€

Erihoolitsus silmaümbrusele, mis keskendub konkreetselt silmaümbrusele ning leevendab kolme vanuse ja väsimusega seotud silmaümbrusprobleemi. Peale hoolitsust näeb silmaümbruse nahk välja värskem, tervem ning siledam. Vastunäidused: metallist implantaadid kehas, südamestimulaator ja rasedus.

Guinot Hydradermie "Age logic" 60 min 65€   /   58,50€

Luksuslik ja ülitõhus noorendav hoolitsus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui ka dekoltee. Hoolitsuses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis on pöörab ümber naha vananemise loogika. Lõõgastav massaaž ning efektiivne mask ja näokreem taastavad naha nooruslikkuse ja kauni sära. Vastunäidused: metallist implantaadid kehas, südamestimulaator ja rasedus.

Ripsmete värvimine 6€   /   5,40€

Kulmude värvimine 6€   /   5,40€

Kulmude kujundamine 6€   /   5,40€