Broneeri tuba

Ilu- ja tervisemaailma eripakkumised

Lümfidrenaaž Lymphastim-seadmega ~30 min 16 € (tavahind 20 €)
See on uue järelkasvu aparaat, mis teostab mehhaanilist toimet kudedele mille tulemusena toimub kudedest liigse vedeliku väljatõrjumine. Selle protseduuri toime seisneb lümfi- ja veresoonkonna mõjutamist kokkusurutud õhuga, mida edastatakse läbi manžettide.

Veinivann 15 min 16 € (tavahind 20 €)
Tõeline teraapiline protseduur vananemise vastu tänu viinamarjaseemnetes sisalduvale polüfenoolile. TOIME: neutraliseerib vabad radikaalid, pidurdab enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist, säilitab naha nooruslikkuse ja elastsuse.

Laavakivimassaaž 60 min 42,40 € (tavahind 53 €)
Laavakivimassaaž sobib hästi nii vaimsete kui füüsiliste pingete vähendamiseks, ka unetuse vastu, lihase- ja liigesevaludest vabanemiseks, vereringe parendamiseks ja hingelise tasakaalu saavutamiseks. Stress ja väsimus taanduvad, nahk on pehme ja mõnus. Laavakivimassaažis on ühendatud organismi energia-keskuste ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine. Soojendatud laavakividega masseeritakse kogu keha ja hoitakse kive teatud punktidel, et taastada tasakaal erinevate kehapiirkondade vahel ja kaotada lihaspinged. Hoolitsus mõjub kogu organismile lõõgastavalt ja tasakaalustavalt.

Šokolaadimassaaž 60 min 40 € (tavahind 50 €)
Šokolaadimassaaž on tõeline lõõgastus, mis jätab nahale ahvatleva aroomi. See massaaž sobib kõigile, kes soovivad põgeneda stressi eest ja lasta end hellitada. Šokolaadikreem sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli, mis toidab, niisutab ja toniseerib nahka. Teaduslikud uuringud tõestavad šokolaadi stimuleerivat mõju endorfiinidele, s.o. õnnehormoonide moodustumisele. Šokolaadi-massaaž on nauding kõigile meeltele.

GUINOT näohoolitsus vastavalt nahatüübile 60 min 40 € (tavahind 50 €)
Kiire ja efektiivne hoolitsus (kuivale, tundlikule või rasusele tahatüübile), mille käigus kooritakse põhjalikult Sinu nägu ning kantakse nahale personaalselt Sulle sobilik mask. Viimane tasakaalustab Sinu naha vajadused. Protseduuri lõpetab spetsiaalne näo- ja silmaümbruskreem. Tulemuseks on nahk, mis pakatab elujõust ja värskusest.

Info ja broneerimine

E-post: wellness@meresuu.ee
Telefon +372 357 9650