Broneeri tuba

Saunarituaalid

Meresuu vee- ja saunakeskus kutsub Sind nautima põnevaid saunarituaale. Valikusse on lisandunud Shea ja Aroomi rituaalid, mille meeldivad aroomid ja toimeained turgutavad keha ja vaimu erinevatel viisidel. Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argipäevast. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal,  muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Saunarituaalid toimuvad iga päev. Regulaarselt toimuvad leili- ja soolasauna rituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas.

 

 

 

Saunarituaalid iga päev E-P

15:00 Leilirituaal
16:00 Soolarituaal
17:00 Leilirituaal
18:00 Aroomirituaal
19:00 Leilirituaal
20:00 Relax rituaal
21:00 Leilirituaal

Soolasauna rituaalid

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soolasaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Shea rituaal

Lõõgastav rituaal soola- ja aurusaunas, kus kasutatakse sheavõi maagilist toimet, viies sind ajast tagasi põlisesse Aafrikasse. Rituaal on sobilik kõigile, kellel on soov turgutada enda keha ja vaimu.

Leilisauna rituaalid

Leilisauna rituaalid toimuvad puuküttega köetavas Mustas välisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.

Aroomirituaal

Aroomirituaalid toimuvad Valges välisaunas. Selles rituaalis on kasutuses mitmed erinevad aroomid, mis turgutavad teie keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks sellele pakutakse rituaalil erinevaid jahutavaid elemente. See rituaal on mõeldud just Sulle, kes sa soovid eralduda argimuredest ja lõõgastuda aroomimaailmas.