Broneeri tuba

Saunarituaalid

UUDIS

Uued saunarituaalid!

Meresuu vee- ja saunakeskus kutsub Sind nautima uusi saunarituaale. Valikusse on lisandunud Shea ja Aroomi rituaalid, mille meeldivad aroomid ja toimeained turgutavad keha ja vaimu erinevatel viisidel.

 

 

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argipäevast. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal,  muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Saunarituaalid toimvad iga päev. Regulaarselt toimuvad leili- ja soolasauna rituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas.

 

Saunarituaalide ajad

E-R

15:00 Leilisaun
16:00 Soolasaun
17:00 Leilisaun
18:00 Aroomirituaal
19:00 Leilisaun
20:00 Shea rituaal
21:00 Leilisaun

L-P

15:00 Leilisaun
15:30 Soolasaun
16:00 Aroomirituaal
16:30 Shea rituaal
17:00 Leilisaun
17:30 Soolasaun
18:00 Aroomirituaal
18:30 Shea rituaal
19:00 Leilisaun
19:30 Soolasaun
20:00 Aroomirituaal
20:30 Shea rituaal
21:00 Leilisaun

Soolasauna rituaalid

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soolasaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Shea rituaal

Lõõgastav rituaal soola- ja aurusaunas, kus kasutatakse sheavõi maagilist toimet, viies sind ajast tagasi põlisesse Aafrikasse. Rituaal on sobilik kõigile, kellel on soov turgutada enda keha ja vaimu.

Leilisauna rituaalid

Leilisauna rituaalid toimuvad puuküttega köetavas Mustas välisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.

Aroomirituaal

Aroomirituaalid toimuvad välisaunas. Selles rituaalis on kasutuses mitmed erinevad aroomid, mis turgutavad teie keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks sellele pakutakse rituaalil erinevaid jahutavaid elemente. See rituaal on mõeldud just Sulle, kes sa soovid eralduda argimuredest ja lõõgastuda aroomimaailmas.