Broneeri tuba

Saunarituaalid

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argipäevast. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal,  muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Saunarituaalid toimvad iga päev. Regulaarselt toimuvad leili- ja soolasauna rituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas.

Soolasauna rituaalid

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soolasaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Leilisauna rituaalid

Leilisauna rituaalid toimuvad puuküttega köetavas Mustas välisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.

Saunarituaalide ajad

15:00 Leilisaun (L, P)
16:00 Soolasaun (L, P)
17:00 Leilisaun
18:00 Soolasaun
19:00 Leilisaun
20:00 Soolasaun
21:00 Leilisaun