Broneeri tuba

Kõik kontaktid

Juhtkond

SPA Tours OÜ tegevjuht

Karita Orusaar
E-post: karita@spatallinn.ee

Meresuu SPA & Hotel tegevjuht

Igor Baranov
E-post: baranov@meresuu.ee

Müügiosakonna juht

Merike Kivisaar-Sander
Telefon: +372 558 6386
E-post: merike@meresuu.ee

 

Hotell

Hotelli vastuvõtt

Telefon: +372 357 9630 / +372 357 9631
E-post: sales@meresuu.ee

Majutusjuht

Kristina Sekissova
Telefon: +372 357 9634
E-post: kristina.sekissova@meresuu.ee

Ilu- ja tervisemaailm

Vastuvõtt ja hoolitsuste broneerimine

Telefon: +372 357 9650 / +372 357 9651
E-post: wellness@meresuu.ee

Ilu- ja tervisemaailma juht

Klara Azarnova
Telefon: +372 357 9655
E-post: klara@meresuu.ee

Restoran

Restorani administraator ja laudade broneerimine

Telefon: +372 357 9640 / +372 5322 9825
E-post: restoran@meresuu.ee

Toitlustusjuhi kt

Natalja Sükiläinen
Telefon: +372 357 9629
E-post: toitlustusjuht@meresuu.ee

 

Vee- ja saunakeskus

Vastuvõtt ja broneerimine

Telefon: +372 357 9656
E-post: spa@meresuu.ee

 

Vee- ja saunakeskuse juht

Jekaterina Ivanova
Telefon: +372 357 9625
E-post: jekaterina@meresuu.ee

Haldus

Haldusjuht

Vladimir Bobõlev
Telefon: +372 357 9653
E-post: vladimir.bobylev@meresuu.ee

 

Müügiosakond

 

Müügiosakonna ja Skandinaavia turu juht

Merike Kivisaar-Sander
E-post: merike@meresuu.ee

Müügijuht

Evelin Kruusalu
Telefon: +372 357 9623
E-post: evelin.kruusalu@meresuu.ee

 

Vene, Läti ja Leedu turgude müügijuht

Jelena Lirisman
Telefon: +372 606 1019
E-post: jelena@spatallinn.ee

Turundusspetsialist

Elina Peekmann
Telefon: +372 606 1020
E-post: elina@spatallinn.ee

Müügiassistent

Arina Grigorjeva
Telefon: +372 357 9620
E-post: arina.grigorjeva@meresuu.ee

Müügiassistent

Alla Goman
Telefon: +372 357 9638
E-post: alla.goman@meresuu.ee