Varaa huone

Kaikki yhteystiedot

Hotelli

Hotellin vastaanotto

Puhelin: +372 357 9630 / +372 357 9631
S-posti: sales@meresuu.ee

Hotellin johto

Kristina Sekissova
Puhelin: +372 357 9634
S-posti: kristina.sekissova@meresuu.ee

Kauneus- ja terveysmaailma

Vastaanotto ja huoneen varaaminen

Puhelin: +372 357 9650 / +372 357 9651
S-posti: wellness@meresuu.ee

Kauneus- ja terveysmaailman johto

Klara Azarnova
Puhelin: +372 357 9655
S-posti: klara@meresuu.ee

Ravintola

Ravintolan ylläpitäjä ja varaukset

Puhelin: +372 357 9640 / +372 5322 9825
S-posti: restoran@meresuu.ee

Palvelupäällikkö

Natalia Sükiläinen
Puhelin: +372 357 9629
S-posti: toitlustusjuht@meresuu.ee

Kylpylä- ja saunaosaston

Puhelin: +372 357 9656
S-posti: spa@meresuu.ee

Kylpylä- ja saunaosaston johtaja

Viktoria Hein
Puhelin: +372 53057700
S-posti: viktoria.hein@meresuu.ee

 

 Myyntiosasto

 

Myyntiosaston johtaja ja Pohjoismaiden myyntipäälikkö

Merike Kivisaar-Sander
S-posti: merike@meresuu.ee

Myyntipäällikkö (Venäjän, Latvian, Liettuan)

Jelena Lirisman
Puhelin: +372 606 1019
S-posti: jelena@spatallinn.ee

Myyntiassistentti

Arina Grigorjeva
Puhelin: +372 357 9620
S-posti: arina.grigorjeva@meresuu.ee

Myyntiassistentti

Alla Goman
Puhelin: +372 357 9638
S-posti: alla.goman@meresuu.ee

 

Hallinto

Hallintopäällikkö

Vladimir Bobõlev
Puhelin: +372 357 9653
S-posti: vladimir.bobylev@meresuu.ee