Varaa huone

Kaikki yhteystiedot

Hotelli

Hotellin vastaanotto

Puhelin: +372 357 9630 / +372 357 9631
S-posti: sales@meresuu.ee

Hotellin johtaja

Kristina Sekissova
Puhelin: +372 357 9634
S-posti: kristina.sekissova@meresuu.ee

Kauneus- ja terveysmaailma

Vastaanotto ja huoneen varaaminen

Puhelin: +372 357 9650 / +372 357 9651
S-posti: wellness@meresuu.ee

Kauneus- ja terveysmaailman johto

Klara Azarnova
Puhelin: +372 357 9655
S-posti: klara@meresuu.ee

Ravintola

Ravintolan ylläpitäjä ja varaukset

Puhelin: +372 357 9640 / +372 5322 9825
S-posti: restoran@meresuu.ee

Palvelupäällikkö

Denis Antipov
Puhelin: +372 5331 7161
S-posti: toitlustusjuht@meresuu.ee

 

Kylpylä- ja saunaosasto

Puhelin: +372 357 9656
S-posti: spa@meresuu.ee

Kylpylä- ja saunaosaston johtaja

Ksenia Demidova
Puhelin: +372 3579625
S-posti: ksenia.demidova@meresuu.ee

Hallinto

Hallintopäällikkö

Vladimir Bobõlev
Puhelin: +372 357 9653
S-posti: vladimir.bobylev@meresuu.ee

 

 Myyntiosasto

Myyntiosaston johtaja

Kaarel Korjus
Puhelin: +372 513 2781
S-posti: kaarel.korjus@spatallinn.ee

Myyntijohtaja Leisure & Conference

Kristi Aasa
Puhelin: +372 5205996
S-posti: kristi.aasa@spatallinn.ee

Markkinointi

Karit Nurk
Puhelin: +372 6061011
S-posti: karit.nurk@spatallinn.ee

Myyntiassistentti

Arina Grigorjeva
Puhelin: +372 357 9620
S-posti: arina.grigorjeva@meresuu.ee

Myyntiassistentti

Alla Goman
Puhelin: +372 357 9638
S-posti: alla.goman@meresuu.ee