Broneeri tuba

Narva ja Narva-Jõesuu

Vaba aeg Narva-Jõesuus ja Ida-Virumaal

Siit leiad kasulikku infot vaatamisväärsustest ja tegevustest, mida on võimalik harrastada meie juures Meresuu SPA hotellis, lähiümbruses Narva-Jõesuus ja kaugemalgi. Ida-Virumaal toimub aastaringselt põnevaid sündmusi, mille külastamist on meeldiv ühendada  lõõgastava spaapuhkusega. Loodame, et leiate endale meelepäraseid tegevusi nii suvel kui talvel, sest avastamist on küllaga! Aitame Teid meelsasti vaba aja sisustamisel. 

Lisainfo ja broneerimine
Telefon: +372 357 9600
E-post: sales@meresuu.ee

 

 

Narva ja Narva-Jõesuu

Narva – kaks keelt, kaks kultuuri ja kirev ajalugu pakuvad põnevat avastamist igale kultuurihuvilisele.

Narva-Jõesuust sai populaarne kuurortlinn juba 19. sajandil, mil Peterburi kõrgklass siin meelsasti sanatooriumispuhkusel käis. Linn sai siis koguni hüüdnimeks Põhjamaade Riviera ja on tänaseni üks Eesti populaarsemaid kuurorte. . Siin saad lisaks Eesti pikimale liivarannale imetleda ajaloolisi puitpitsiga kaunistatud ehitisi, nautida männimetsa õhku ja vaikust  ning loomulikult ka spaamõnusid.

Ühenda piirilinna külastus kosutava puhkusega mereäärses paradiisis Narva-Jõesuus!

Talvised tegevused Meresuu lähiümbruses

Naudi Ida-Virumaa talvemõnusid Meresuu SPA Hotelli vahetus läheduses. Avasta ajaloolisi bastioneid, naudi suusailma, jaluta Sillamäe promenaadil või kohvita hoopis Narva kuulsaimas kohvikus “Muna”. Põnevad talveseiklused ootavad Sind! Hiljem puhka ja soojenda varbaid meie hubases spaa- ja saunakeskuses.

Avasta Ida-Virumaa talviseid tegevusi