Broneeri tuba

Talvised tegevused Meresuu lähiümbruses

Kas teadsid, et Narva-Jõesuu on läbi ajaloo olnud nii iidne kaluriküla kui ajalooline kuurort Vene tsaaririigi koorekihile? Tule ja veeda aega Ida-Virumaa imelises looduses ja saa tunda, mis on selle omamoodi salapärase linna tegelikud võlud!

 

Külasta Euroopa Liidu piirilinna Narvat

Narva Victoria Bastion pakub põnevat ajarännakut bastionikäigus. Linnusest ja bastionist saab tellida huvitavaid ekskursioone (sh.Kreenholmi) või jalutada läheduses asuval Jõepromenaadil. Kindlasti ära jäta kasutamata võimalust kohvitada Narva parimas kohvikus “Muna”!

Jaluta Eesti pikimas liivarannas

Narva laht ja siinne mererand on juba sajandeid tuntud ühe Läänemere ilusaima puhkekohana. Suvitajaid meelitavad maaliline rannik, laiad ja madalad liivarannad ning osoonirikkad männimetsad. 10 km pikkune liivarand pakub talvel omamoodi elamust, sest rand on inimtühi ja kaetud imelise lumevaibaga!

Sillamäe – endine salastatud linn, mida ei leitud üheltki kaardilt

Peale Teist Maailmasõda sai Sillamäe kuulsaks Eesti salapäraseima linnana. Linna põneva ajalooga aitab kõige paremini tutvuda Sillamäe muuseum, kust saab tellida ekskursioone ja avastada linna sümbolina tuntud Sillamäe promenaadi. 

Veeda ajaloohõnguline suusapäev Sinimägedel

Vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel Sillmäelt asub üks Eesti sõjaajaloo olulisim asukoht, Sinimäed. Väljast väike maja, kuid sees suur lugu, millest jutustab ka tuntud film „1944“. Mine uudista Sinimägede muuseumis ja heida pilk Eesti sõjaajaloole. Võimalusel naudi ka suusilma Sinimägede suusarajal ja pärast kosuta ennast kuumade saunade ja rituaalidega meie õdusas saunakeskuses. 

Kingi endale kultuurne puhkus ja külasta Jõhvi kontserdimaja

Veeda puhkus täis muusikat ja kultuurset seltskonda. 16. jaanuaril esineb Jõhvi Kontserdimajas Memory 2022 muusikalikontsert, kus esinevad Nele-Liis Vaiksoo, Koit Toome, Rasmus Kull, Kalle Sepp ja paljud teised tuntud muusikud.

Võta fatbike-ga ette talvine seiklusretk Narva värskes looduses

Fatbike on jalgrattas, millel on tavalisest laiemad rehvid tänu, millele on sellega võimalik sõita ka läbi lumiste olude. Tõeliselt talvine ja sportlik elamus ootab Sind Narva Joaoru puhkealal, kus saad rentida fatbike jalgratta ja lumest maksimumi võtta.