Broneeri tuba

Sündmused ja tegevused Narva-Jõesuus ja Ida-Virumaal

Baskini debüütfilm “Vernanda” on totalitaarse ühiskonna kunstiline karikatuur, mis on lahendatud läbi peategelase sattumise suletud linna. Võttekohana kasutati Sillamäe linna, kuhu nõukogude ajal pääses vaid erilubadega, sest seal tegeldigi nö pommide valmistamisega, st Sillamäel asus uraani rikastamise tehas. Linna nimega Vernanda üldistusena kasutades näidati totalitaarse ühiskonnamudeli toimimist ja mõju autoritaarse süsteemis elavatele inimestele. See otsingumäng tutvustab Teid filmi, novelli ja Sillamäe linnaga.

Uut Parimat seiklust saab endale osta Sillamäe Muuseumist, ning seda saab kasutada igal ajal ja iga ilmaga. Seiklus kestab ca 1 tund.

Seiklus on üka parimatest viisidest tutvuda Sillamäe varjatud ajalooliste kohtadega ja Sillamäe ajaloolise linnakeskusega. Filmi saab vaadata ka YouTube-ist: https://youtu.be/pk2tIz9rfOk Lisaks on meil mitu teisi teemalisi otsingumängu üle linna, nt “Sillamäe linna süda”, “Linnapargi saladused”, “Merele vastu”, mis tutvustavad külalisi ka teiste Sillamäe huvitavate kohtadega.

Uuri lisaks www.sillamae-muuseum.ee

Narva Jazzklubi

Piirideta muusika piirilinnas!

Narva Jazzklubi (NJC) kontserdid pakuvad elamust, lõõgastust, seltskonda ja eluviisi kõigile, kes armastavad head, ausat ja ilusat muusikat. Võtkem tassike jazzi!

Jazzklubi asub Meresuust 16km kaugusel.

Rohkem infot

Jõhvi Kontserdimaja

Teatri- ja muusikaelamusi pakub Jõhvi Kontserdimaja

Kontserdimajas asuvad kino AmadeusJõhvi Linnagalerii, Jõhvi Muusikakool, Jõhvi Huvikeskus ning kohvik Noot.

Tutvu ürituste kavaga

Apollo kino

Kinoelamusi pakub Meresuust paarikümne minuti kaugusel Narvas Astri keskuses asuv Apollo kino

Tutvu kinokavaga

Kiviõli Seiklusturismikeskus

Koos põlevkivitööstuse rajamisega Ida-Virumaale hakati 1922.aastast alates ka Kiviõli poolkoksimäge kasvatama. Mägi koosneb põhiliselt poolkoksist ja põlevkivi tuhast, mille ladustamine mäele lõpetati 1967 aastal. 2001. aastast alustati mäe arendustöödega, mis viis 2013. aastal keskuse avamiseni.

Kiviõli Seiklusturismikeskus pakub põnevaid ja ekstreemseid elamusi igal aastaajal. Talvel naudi suusatamist ja lumelauasõitu, soojemal perioodil katseta närvi trosslaskumisel või proovi teisi põnevaid alasid.

Keskus asub Meresuust 74km kaugusel.

Rohkem infot