Broneeri tuba

Sünnipäev Meresuu SPA hotellis

Sünnipäev lähenemas, kuid ei tea, kus või kuidas seda tähistada? Meresuu SPA hotellis veedad sünnipäeva lõbusalt ja lõõgastavalt!

 

Sünnipäev vee- ja saunakeskuses

Meresuu SPA vee- ja saunakeskus pakub võimalust mõnusa elamuse loomiseks. Naudi seltskonnaga kuumi saunu, helesiniseid spaabasseine ja värskendavat väliterrassi koos välisaunade- ja basseinidega. Sünnipäevalistel on võimalus osaleda tasuta saunarituaalidel. Saunakeskuses on olemas spaa baar koos kergete suupistete ja värskendavate kokteilidega. Saunatamisest pakub vaheldust lounge ala lamamistoolidega.

Korralda sünnipäev Meresuu SPA-s

Sünnipäev lounge-baaris

Meeleoluka sünnipäevapeo saad korraldada Meresuu lounge-baaris. 60-kohaline baar pakub nii värskendavaid kokteile kui kergeid suupisteid. Suurepärast meelelahutust pakub piljardi mängimise võimalus. Igal laupäeval mängib baaris muusikat DJ.

Korralda sünnipäev lounge-baaris

Sünnipäev restoranis Meloodia

Korralda maitsekas sünnipäeva õhtusöök restoranis Meloodia. Restorani a la carte menüüst leiab meelepärase roa iga külaline. Suvel on võimalik sünnipäeva tähistada restorani suveterrassil, männimetsa ja merekohina vahetus läheduses. Pakume nautimiseks põnevaid ja hõrgutavaid roogasid meie restorani suvemenüüst, mille kõrvale sobitame maitsva kokteili või toitu täiustava veini! Restorani meeskond aitab luua just Sinu sündmuseks parima lahenduse!

Korralda sünnipäev restoranis Meloodia

Sünnipäev Ilu- ja tervisemaailmas

Meresuu SPA hotelli ilu- ja tervisekeskus on tuntud oma rikkaliku raviprotseduuride valiku poolest. Veeda lõõgastav ja tervislik sünnipäev Meresuu SPA Ilu- ja tervisemaailmas. Siit leiab raviteenuseid ning hoolitsusi lastele, lapseootel emadele, meestele ja naistele.

Korralda sünnipäev Ilu- ja tervisemaailmas