Broneeri tuba

Sündmus või sünnipäev Meresuu SPA hotellis

Tähtpäev lähenemas, kuid ei tea, kus või kuidas seda tähistada? Meresuu SPA hotellis veedad sünnipäeva või sündmuse lõbusalt ja lõõgastavalt!

 

Sündmus vee- ja saunakeskuses

Meresuu SPA vee- ja saunakeskus pakub võimalust mõnusa elamuse loomiseks. Naudi seltskonnaga kuumi saunu, helesiniseid spaabasseine ja värskendavat väliterrassi koos välisaunade- ja basseinidega. Pidupäevalistel on võimalus osaleda tasuta saunarituaalidel. Saunakeskuses on olemas spaa baar koos kergete suupistete ja värskendavate kokteilidega. Saunatamisest pakub vaheldust lounge ala lamamistoolidega.

Korralda sünnipäev Meresuu SPA-s

Sündmus lounge-baaris

Meeleoluka peo saad korraldada Meresuu lounge-baaris. 60-kohaline baar pakub nii värskendavaid kokteile kui kergeid suupisteid. Suurepärast meelelahutust pakub piljardi mängimise võimalus. Igal laupäeval mängib baaris muusikat DJ.

Korralda sündmus lounge-baaris

Sündmus restoranis Meloodia

Korralda maitsekas pidupäeva õhtusöök restoranis Meloodia. Restorani a la carte menüüst leiab meelepärase roa iga külaline. Suvel on võimalik tähtpäevi tähistada restorani suveterrassil, männimetsa ja merekohina vahetus läheduses. Pakume nautimiseks põnevaid ja hõrgutavaid roogasid meie restorani suvemenüüst, mille kõrvale sobitame maitsva kokteili või toitu täiustava veini! Restorani meeskond aitab luua just Sinu sündmuseks parima lahenduse!

Korralda sündmus restoranis Meloodia

Sündmus Ilu- ja tervisemaailmas

Meresuu SPA hotelli ilu- ja tervisekeskus on tuntud oma rikkaliku raviprotseduuride valiku poolest. Veeda lõõgastav ja tervislik sünnipäev Meresuu SPA Ilu- ja tervisemaailmas. Siit leiab raviteenuseid ning hoolitsusi lastele, lapseootel emadele, meestele ja naistele.

Korralda sündmus Ilu- ja tervisemaailmas