LASERRAVI ~10 min                        10 €
Laserravis kasutatakse nn pehmeid (hügieenilisi) laserkiiri, mis on võimelised tungima kuni 7-8 cm sügavusele kudedesse. Laserkiirte toimel langeb valuretseptorite tundlikkus (valuvaigistav effekt), paraneb verevarustus ja ainevahetus kudedes, väheneb turse (põletikuvastane effekt). Patsiendi enesetunne paraneb tavapärasest kiiremini. Ravikuuri pikkuseks soovitatakse minimaalselt 3 protseduuri, maksimaalselt 10-12 protseduuri.

ULTRAHELIRAVI ~10 min                      10 €
Põhiliseks näidustuseks on kroonilised ja alaägedad põletikulised protsessid pehmetes kudedes ja liigestes, samuti armkudede ja vanade liiteliste protsesside pehmendamine.

MAGNETRAVI ~15 min                       10 €
Magnetravil on tugev tursevastane ja vereringet parandav toime. Kasutatakse edukalt traumade ja veenipõletike ravis, sobib ka alaägedate ja krooniliste liigespõletike raviskeemi.

LÖÖKLAINE RAVI ~15 min                     10 €

Lööklaine on uudne ravisüsteem, kus pulseeriva mehaanilise surve abil tekitatakse lööklained mõjutatava piirkonna pehmetes kudedes. Lööklainete jada kutsub esile valulikus piirkonnas kudede verevarustuse ja ainevahetuse paranemise.
Lööklaineravi kasutatakse peamiselt:

  • kroonilised pindmiste kõõluste põletikud e. tendinopaatiad
  • kroonilised kõõluse kinnituskoha põletikud e. entesopaatiad
  • kaltsifitseeriv kõõluse põletik
  • labajala sidekirme põletik ja nn „kukekannus”
  • kannakõõluse tendinopaatia
  • lateraalne ja mediaalne epikondüliit
  • põlvekedre ülekoormussündroomid
  • bursiidid
  • lihaste ülekoormusvalud

LÖÖKLAINE RAVI (tselluliidivastane) ~20 min              20 €

Tselluliidist vabanemise revolutsiooniline tehnoloogia (ShockWave)!

Lööklaine (Shok wave) teraapia protseduuri võib julgusega nimetada läbitungiks tselluliidi ravis. Lööklaine teraapiat peetakse tänase päeva seisuga kõige efektiivsemaks aparaadi protseduuriks võitluses tselluliidiga. Selle protseduuri läbiviimiseks kasutatakse aparaati, mis töötab välja akustilist lainet, mis tungib naha alla sügavusele kuni 4 cm ning omab seejuures füsioterapeutelist mõju. Akustiliste lainete kasutamine parandab rakumembraani läbilaskevõimet, kudede regeneratsiooni ja tselluliidi ilmingute kõrvaldamist.

Paljud spetsialistid nimetavad tselluliidi eemaldamist akustilise lainega „bioliposaktiooniks“.

INHALATSIOON ~10 min                       10 €

Inhalatsioonravi puhul pihustatakse spetsiaalse aparaadi abil ravimilahus nii peenteks osakesteks, et koos sissehingatava õhuga jõuab see hingamisteedesse. Seal avaldab ravim limaskestadele soovitud toimet. Kroonilisi või ägedaid hingamisteede haigusi ravitakse röga lahtistavate, niisutavate või hingamisteid laiendavate inhalatsioonidega.

MEHHAANILINE JALATALLA MASSAAŽ ~15 min            10 €

Aparaadimassaaž jalataldadele vähendab jalavõlve pinget. Taldadel asuvad refleksogeensed tsoonid, mille kaudu võib mõjutada erinevaid organeid. Jalataldade massaaž soodustab vereringe parandamist, ainevahetuse kiirendamist, omab lõõgastavat toimet, leevendab valu ja parandab und.

LOKAALNE BIOPTRON VALGUSRAVI ~15 min             10 €

Bioptron valgusravi kujutab endast polariseeritud valguskiirte kasutamist stimuleerimaks organismi enese bioloogilisi protsesse. Avaldab positiivset ja samas õrna mõju organismi regenereerimisvõimele, olles eriti soositud laste ja eakate klientide ravimisel. Kasutatavad valguslained ei ole ultraviolettkoostisega. Valgusravi on näidustatud paljude nahaprobleemide, sealhulgas allergiliste ja bakteriaalsete nahapõletike korral, valgusravi soodustab ka haavade ja haavandite paranemist.

HAPNIKURAVI ~10 min                        10 €

Kasutatakse spetsiaalset seadet, millest inimene saab hapnikku kõrgemas kontsentratsioonis kui välisõhust. Hapnikuravi abil jõuab hapnik paremini häiritud vereringega kudedesse.

HAPNIKUKOKTEIL                           10 €

Hapnikukokteil on vaht, mis koosneb hapnikuga küllastunud mahlast või nektarist.

Kokteil annab jõudu, tõstab immuunsust, parandab organismi üldseisundit, suurendab vastupanu nakkushaigustele, parandab ainevahetust, mõjub positiivselt välimusele, sealhulgas ka nahale.

LYMPHASTIM – PRESSOTERAAPIA 60 min/30 min         30 € / 16 €

See on uue järelkasvu aparaat, mis teostab mehhaanilist toimet kudedele mille tulemusena toimub kudedest liigse vedeliku väljatõrjumine. Selle protseduuri toime seisneb lümfi- ja veresoonkonna mõjutamist kokkusurutud õhuga, mida edastatakse läbi manžettide.

MEDYJET VESIMASSAAŽIVOODI 20min                14 €

Medy Jet on lõõgastav vesimassaaživoodi, mis vähendab lihaspingeid ja tekitab heaolutunde. Sobib hästi tööstressi maandamiseks, lihaspingete leevendamiseks ja üldise heaolutunde saavutamiseks. Vesimadratsil lamades ei puutu klient kokku veega, samas on keha täiesti toetatud ning peaaegu kaaluta olekus. Veejoad jäljendavad klassikalise massaaži põhiliikumisi, olenevalt valitud režiimist.

PÄIKESETUBA (SAD VALGUSTERAAPIA) 20 min            10 €

SAD päevavalgusteraapia talvemasenduse ennetamiseks ja leevendamiseks. Sesoondepressioon on levinud just päikesevaestes maades nagu Eesti. Talvel on päevad lühemad ning päikest ja valgust vähem. See ongi üks peamisi tegureid talvemasenduse taga. Raviks kasutatakse spetsiaalseid päevavalgust imiteerivaid lampe. Sobib hästi immuunsüsteemi tugevdamiseks, väsimuse ja masenduse vastu võitlemiseks. Soovitame parima tulemuse saavutamiseks valguteraapiat ravikuurina.

SOOLAKAMBER                täiskasvanu / laps 10 € / 5 €

Soolaraviks kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mille sissehingamisel satub sool hingamisteede limaskestadele. Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks. Samuti sobib soolaravi suitsetajatele ja tolmuse töö tegijatele.
Klubikaardi
esitamisel kõik normaalhinnaga teenused ja tooted -10%.
Meresuu SPA Hotell jätab endale õiguse muuta hinnakirja

Informatsioon ja broneeringud Ilu- ja Tervisekeskuse vastuvõtus 2.korusel. Tel +372 357 9650 / wellness@meresuu.ee

Olete oodatud P-N kl 09:00-20:00 ja R, L kl 09:00-20:30