Hoolitsused kätele

KLASSIKALINE MANIKÜÜR 60 min                                       30 €

On küünte hoolitsus, mille käigus korrigeeritakse küünte kuju ja pikkust vastavalt kliendi soovile. Küüneplaat puhastatakse ja eemaldatakse üleliigsed küünenahad. Seejärel lisatakse küünenahkadele õli. Hooldus lõppeb käte massaažiga.

OPI MANIKÜÜR GEELLAKIGA 75 min                                        40 €

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ega kaota läiget. Geellakiga maniküür ei vaja hoolitsuse lõppedes aega laki kuivamiseks. Soovitame geellakki klientidele, kelle küüntel ei püsi tavaline lakk, kuid kes soovivad kauneid küüsi, millel püsib värv nädalaid. OPI geellakk ei kahjusta oma küünt ning kuivab UV lambi all minutitega.

NB! Maniküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

MERESUU EKSPRESS MANIKÜÜR 30 min                                        20 €

Käed, mis on Sinu visiitkaardiks, vajavad hoolt ja tähelepanu. Käte hoolikas koorimine, massaaž ja küünte lakkimine toovad tagasi sära ning sametise naha.

OPI SPA MANIKÜÜR 75 min                                           35 €

Hoolitsus koosneb klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhoolitsusest. Hoolitsust alustatakse käte puhastamise ja desinfitseerimisega. Vajadusel eemaldatatakse küünelakk. Küünenahkadele kantakse koorivat küünenaha eemaldajat ja korrastatakse küünenahad ning viilitakse küüned. Seejärel kooritakse käed looduslike koorijaga. Peale koorija eemaldamist kantakse käeseljale niisutav mask ja mähitakse rätikusse. Lõpetuseks tehakse kerge kätemassaazi kuni küünarnukini ning soovi korral lakitakse küüned. 

GEELLAKI EEMALDAMINE (ei sisalda hooldust)                                  15 €

Geellaki eemaldamine enne maniküüri. Teenus ei sisalda küünte hooldust.

PARAFIINIHOOLITSUS KÄTELE KOORIMISE JA MASSAAZIGA 30 min                      20€

Ideaalne külmetavatele, kuivadele, karedatele kätele. Niisutab ja toidab tõhusalt nahka ning küüsi. Hoolitsuse käik – koorimine, niisutav ja toitev kätemask, massaaž, soojendav parafiin kätele.

Hoolitsused jalgadele

KLASSIKALINE PEDIKÜÜR 60 min                                       40 €

Klassikaline pediküür on rituaal neile, kes hoolivad oma jalgade tervisest ja heast väljanägemisest. Pediküüri hoolitsus algab soojendava ja jääkaineid väljutava jalavanniga. Peale mõnusat vanni korrastatakse ja vormitakse varbaküüsi. Värskust ja õrnust lisab jalgadele suhkrukristallide sisaldusega koorija pealekandmine. Hoolitsus lõppeb kerge jalamassaažiga, milles kasutatakse avokaado ja taimeekstrakte sisaldavat niisutavat kreemi. Vastavalt soovile teostatakse ka küünte lakkimine Sinu poolt valitud lakiga OPI kollektsioonist. 

OPI PEDIKÜÜR GEELLAKIGA 90 min                                      50 €

Hoolitsus sisaldab kerget pediküüri ja OPI geellakki. Soovitame geellakki klientidele, kelle küüntel ei püsi tavaline lakk, kuid kes soovivad kauneid küüsi, millel püsib värv nädalaid. OPI geellakk ei kahjusta oma küünt ja kuivab UV lambi all minutitega. Tulemus püsib ilus 2-3 nädalat.

OPI SPA PEDIKÜÜR 90 min                                            45 €

Jalahoolitsus, mis on kombineeritud klassikalisest pediküürist ja wellness-jalahoolitsusest. Jalahoolitsust alustatakse puhastava jalavanniga. Seejärel lõigatakse ja viilitakse küüned ning korrastatakse küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Seejärel kantakse labajalale niisutav savimask. Hoolitsuse lõpetab jalamassaaž kuni põlvedeni ja soovikorral lakitakse küüned. 

PHYTOMER "KERGED JALAD - NAERATUS NÄOL" 30 min                            30 €

Jalamassaažiga ja mähisega hoolitsus värskendab ja pakub leevendust väsinud jalgadele. Hõlmates koorimist, jahutavat mähist ning kerget massaaži põlvedeni, sobib see hooldus ideaalselt jalgade vereringe häirete korral ja pakub kohest leevendust väsinud ja rahututele jalgadedele. Tulemuseks vähem märgatavad kapillaarid ja nähtavalt ühtlasem nahk.

Klubikaardi
esitamisel kõik normaalhinnaga teenused ja tooted -10%.
Meresuu SPA Hotell jätab endale õiguse muuta hinnakirja

Informatsioon ja broneeringud Ilu- ja Tervisekeskuse vastuvõtus 2.korusel. Tel +372 357 9650 / wellness@meresuu.ee

Olete oodatud P-N kl 09:00-20:00 ja R, L kl 09:00-20:30