Broneeri tuba

Kõik kontaktid

Hotell

Hotelli vastuvõtt

Telefon: +372 357 9630 / +372 357 9631
E-post: info@meresuu.ee

Majutusjuht

Kristina Sekissova
Telefon: +372 357 9634
E-post: kristina.sekissova@meresuu.ee

Ilu- ja tervisemaailm

Vastuvõtt ja hoolitsuste broneerimine

Telefon: +372 357 9650 / +372 357 9651
E-post: wellness@meresuu.ee

Ilu- ja tervisemaailma juht

Klara Azarnova
Telefon: +372 357 9655
E-post: klara@meresuu.ee

Restoran

Restorani administraator & laudade broneerimine

Telefon: +372 357 9640
E-post: restoran@meresuu.ee

Teenindusjuht

Martin Siimann
Telefon: +372 357 9629
E-post: martin@meresuu.ee

Vee- ja saunakeskuse juht

Marten Randma
Telefon: +372 357 9625
E-post: marten@meresuu.ee

 

Müügiosakond

 

Müügiosakonna juht

Karita Orusaar
Telefon: +372 606 1199
E-post: karita@spatallinn.ee

Müügijuht

Merike Kivisaar-Sander (konverentsid ja Rootsi turg)
Telefon: +372 357 9627
E-post: merike@meresuu.ee

Müügijuht

Jelena Lirisman (Vene ja Läti turg)
Telefon: +372 606 1019
E-post: jelena@spatallinn.ee

Müügiassistent

Arina Grigorjeva
Telefon: +372 357 9620
E-post: arina.grigorjeva@meresuu.ee

Müügijuht

Evelin Kruusalu
Telefon: +372 357 9623
E-post: evelin.kruusalu@meresuu.ee

 

 

 

 

Haldusjuht

Vladimir Bobõlev
Telefon: +372 357 9653
E-post: vladimir.bobylev@meresuu.ee