Broneeri tuba

Kehakoostise analüüs

Kas soovid teada oma keha bioloogilist vanust? Kas tead palju kaaluvad Sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud Sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas?

Jawon ioi 353 kehaanalüsaator võimaldab saada kõike seda infot ja rohkemgi veel alustades baasinfost (kaal, pikkus jne.) ja lõpetades spetsiifilisemate näitajatega (lihasmass, rasva %, bioloogiline vanus jne.) Tulemused on 99% täpsusega ning soovituslikud tulemuste näitajad on kooskõlastatuses WHO’ga (Maailma Tervise Organisatsiooniga). Lisaks eelnevale infole kuvab Jawon põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži.

Testi tulemusena saad teada keha bioloogilise vanuse, rasvaprotsendi ning rasvade jaotumise erinevatel kehaosadel, sinu rasvavaba kaalu, põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži, juhised kaalu muutusteks.

Kui kaalu, rasva %, pikkuse ning lihaste osakaal ei ole kehas vastavalt soovituste järgi tasakaalus, pakub Jawon välja kaalu muutuste juhise. Välja on toodud soovituslik muutus päevases toidu kaloraažis ning samuti ka vajalik energiakulu suurendamine liikumise arvelt. Jawon ioi 353 võimaldab saada ülevaadet Sinu kehakoostise näitajatest, mis annab edaspidisteks treeninguteks ning toitumiseks teavet ning positiivse impulsi.

 

Kehakoostise mõõtmine

 

Võimalikult täpse mõõtmistulemuse saavutamiseks soovitame

  • Mõõtmine tuleb teha umbes 3-4 tundi pärast söömist.
  • Vältige diureetiliste toodete (nt kohv ja energiajoogid) tarbimist enne (umbes 4 tundi) mõõtmist.
  • Joo 2 klaasi vett umbes 2 tundi enne mõõtmist.
  • Väldi treeningut, sauna või muid liigset higistamist põhjustavaid tegevusi vähemalt 4 tundi enne mõõtmist.
  • Väldi alkoholi tarbimist vähemalt 24 tundi enne mõõtmist.

Hind ja broneerimine

  • Kehakoostise analüüsi hind: 10 € (klubiliige), tavahind 12€.
  • Kehakoostise analüüsile broneeri aeg Natalja Song E-post: song@meresuu.ee või Aleksandra Zaitseva +372 5694 2351.
  • Analüüs kestab koos treeneri konsultatsiooniga 15 minutit ning viiakse läbi jõusaali diagnostika ruumis.

Andmed salvestatakse elektrooniliselt kehaanalüüsi spetsiaalsesse programmi “BODYPASS”. Soovi korral on võimalik individuaalsed andmed välja printida paberkandjale.
Programmi sisestame ainult need isikud, kes on spordiklubi liikmed või osalevad projektides.