Broneeri tuba

Aparaatne ravi

Info ja broneerimine

E-post: wellness@meresuu.ee
Telefon +372 357 9650

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind

Laserravi ~10 min 18€  

Laserravis kasutatakse nn pehmeid (hügieenilisi) laserkiiri, mis on võimelised tungima kudedesse kuni 7-8 cm sügavusele. Laserkiirte toimel langeb valuretseptorite tundlikkus (valuvaigistav efekt), paraneb verevarustus ja ainevahetus kudedes, väheneb turse (põletikuvastane efekt). Patsiendi enesetunne paraneb tavalisest kiiremini. Ravikuuri pikkuseks soovitatakse minimaalselt 3 protseduuri, maksimaalselt 10-12 protseduuri.

Ultraheliravi ~10 min 18€  

Põhiliseks näidustuseks on kroonilised ja alaägedad põletikulised protsessid pehmetes kudedes ja liigestes, samuti armkudede ja vanade liiteliste protsesside pehmendamine.

Magnetravi ~15 min 18€  

Magnetravil on tugev tursevastane ja vereringet parandav toime. Kasutatakse edukalt traumade ja veenipõletike ravis, sobib ka alaägedate ja krooniliste liigespõletike raviskeemi.

Inhalatsioon ~10 min 12€  

Inhalatsioonravi puhul pihustatakse spetsiaalse aparaadi abil ravimilahus nii peenteks osakesteks, et koos sissehingatava õhuga jõuab see hingamisteedesse. Seal avaldab ravim limaskestadele soovitud toimet. Kroonilisi või ägedaid hingamisteede haigusi ravitakse röga lahtistavate, niisutavate või hingamisteid laiendavate inhalatsioonidega.

Mehhaaniline jalatalla massaaž ~15 min 12€  

Aparaadimassaaž jalataldadele vähendab jalavõlvi pinget. Taldadel asuvad refleksogeensed tsoonid, mille kaudu võib mõjutada erinevaid organeid. Jalataldade massaaž soodustab vereringe parandamist, ainevahetuse kiirendamist, omab lõõgastavat toimet, leevendab valu ja parandab und.

Lokaalne BIOPTRON valgusravi ~10 min 12€  

Bioptron valgusravi kujutab endast polariseeritud valguskiirte kasutamist stimuleerimaks organismi enese bioloogilisi protsesse. Avaldab positiivset ja samas õrna mõju organismi regenereerimisvõimele, olles eriti soositud laste ja eakate klientide ravimisel. Kasutatavad valguslained ei ole ultraviolettkoostisega. Valgusravi on näidustatud paljude nahaprobleemide, sealhulgas allergiliste ja bakteriaalsete nahapõletike korral, valgusravi soodustab ka haavade ja haavandite paranemist.

Hapnikuravi ~10 min 12€  

Kasutatakse spetsiaalset seadet, millest inimene saab hapnikku kõrgemas kontsentratsioonis kui välisõhust. Hapnikuravi abil jõuab hapnik paremini häiritud vereringega kudedesse.

Hapnikukokteil 6€  

Hapnikukokteil on vaht, mis koosneb hapnikuga küllastunud mahlast või nektarist.

Kokteil annab jõudu, tõstab immuunsust, parandab organismi üldseisundit, suurendab vastupanu nakkushaigustele, parandab ainevahetust, mõjub positiivselt välimusele, sealhulgas ka nahale.

Kuiv CO vann  ~15 min 16€  

Peamised näidustused – südame isheemiatõbi, ateroskleroos, arteriaalne  hüpertensioon, veenilaiendid, diabeet, unehäired, neuroos, tromboflebiit, krooniline bronhiit ja bronhiaalastma, mõned rasvumise vormid, erektsioonihäired meestel.

Lümfidrenaaž Lymphastim - seadmega 30 min / 60 min 25€ / 45€  

See on uue järelkasvu aparaat, mis teostab mehhaanilist toimet kudedele mille tulemusena toimub kudedest liigse vedeliku väljatõrjumine. Selle protseduuri toime seisneb lümfi- ja veresoonkonna mõjutamist kokkusurutud õhuga, mida edastatakse läbi manžettide.

Medyjet vesimassaaživoodi ~15 min 18€  

Medy Jet on lõõgastav vesimassaaživoodi, mis vähendab lihaspingeid ja tekitab heaolutunde. Sobib hästi tööstressi maandamiseks, lihaspingete leevendamiseks ja üldise heaolutunde saavutamiseks. Vesimadratsil lamades ei puutu klient kokku veega, samas on keha täiesti toetatud ning peaaegu kaaluta olekus. Veejoad jäljendavad klassikalise massaaži põhiliikumisi, olenevalt valitud režiimist.

Päikesetuba (SAD valgusteraapia) 20 min 12€  

SAD päevavalgusteraapia talvemasenduse ennetamiseks ja leevendamiseks. Sesoondepressioon on levinud just päikesevaestes maades nagu Eesti. Talvel on päevad lühemad ning päikest ja valgust vähem. See ongi üks peamisi tegureid talvemasenduse taga. Raviks kasutatakse spetsiaalseid päevavalgust imiteerivaid lampe.  Sobib hästi  immuunsüsteemi tugevdamiseks, väsimuse ja masenduse vastu võitlemiseks. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame valguteraapiat ravikuurina.

Karboksüteraapia 10 min 20€  

Karboksüteraapia on ravimeetod, mille abil süstitakse CO2 gaas naha alla. Kasutatakse laialt Euroopa suurimates kuurortides.
Süsinikdioksiid laiendab koheselt kapillaare ja parandab verevarustust, suurendab hapniku kontsentratsiooni kudedes. Selle tulemusena väheneb lihaspinge ja spasm, kaovad tursed, leeveneb valu ja põletik.
Naha alla viiakse kindel doos süsihappegaasi. Peale süsti võib kliendil tekkida põletustunne, surve või surin ja punetus. Peale protseduuri ei tohi süsti koht märjaks saada umbes 2 tundi
Süsihappegaas mõjub süstimise kohas 4-5 minuti jooksul, seejärel tasapisi imendub ning väljutatakse seejärel täielikult neerude ja kopsude kaudu. Veresoonte ja rakkude aktiivne töö sellega ei lõpe: jätkub aktiivne hapniku transportimine, kollageeni süntees, rasva lahustumine. See annab protseduurile pikaajalise (umbes aasta) mõju.

Soolakamber 30 min täiskasvanu / laps kuni 15a 12€ / 6€  

Soolaraviks kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mille sissehingamisel satub sool hingamisteede limaskestadele. Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks. Samuti sobib soolaravi suitsetajatele ja tolmuse töö tegijatele.