Broneeri tuba

Vesiravi

Info ja broneerimine

E-post: wellness@meresuu.ee
Telefon +372 357 9650

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind

Massaaživann piimaga 15 min 22€  

Tõeline piim siidja vahu kujul hellitab nahka enneolematult õrnalt. Piimaproteiinide ja merelise kollageeni paitus annab nahale niiskust ja toitaineid ning koos meeldivalt peene vanilje aroomiga täidab see Sinu meeled vaikuse ja rahuloluga. Piimavahus taastub keha, vaimu ja hinge harmoonia, mis annab seletuse ka Cleopatra ilu saladusele. Piimavann maandab stressi, annab nahale lisatoitaineid ja niisutab.

Veinivann 15 min 22€  

Tõeline teraapiline protseduur vananemise vastu tänu viinamarjaseemnetes sisalduvale polüfenoolile. TOIME: neutraliseerib vabad radikaalid, pidurdab enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist, säilitab naha nooruslikkuse ja elastsuse.

Massaaživann erinevate ürdilisanditega 15 min 18€  

Lõõgastav massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega stimuleerib vereringet ja rahustab meeli. Pärlivann on eelkõige rahustava ja stressi maandava toimega. Soe vesi ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.

Massaaživann meresoolaga 15 min 18€  

Massaaživann jalgadele 15 min 12€  

Parandab verevarustust, taastab lihasjõudu, leevendab lihaspingeid, vähendab jäsemete turseid ja lümfostaasi. Sobib hästi traumade järelraviks, mõjub hästi ka nn külmetavatele jalgadele ja kätele.

Magneesiumi jalavann 15 min 15€  

Massaaživann kätele 15 min 12€  

Parandab verevarustust, taastab lihasjõudu, leevendab lihaspingeid, vähendab jäsemete turseid ja lümfostaasi. Sobib hästi traumade järelraviks, mõjub hästi ka nn külmetavatele jalgadele ja kätele.

Veealune duššmassaaž 20 min 26€  

Veealune manuaalne massaaž stimuleerib vereringet ja leevendab lihaspingeid. Voolikust surve all tulevat (0,6-1,5 atm) veejuga juhtides masseeritakse kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Vette lisatud aromaatsed ürdilisandid muudavad vesimassaaži veelgi nauditavamaks.

Veealune vaakummassaaž 20 min 26€