Broneeri tuba

Vesiravi

Broneeri hoolitsus

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind / Klubikaardi hind

Massaaživann piimaga 15 min 20€   /   18€

Massaaživann piimaga on lõõgastav vannihoolitsus. Vannivees sisalduv E-vitamiin ja mineraalsoolad mõjuvad nahale pehmendavalt ning niisutavalt.

Veinivann 15 min 20€   /   18€

Tõeline teraapiline protseduur vananemise vastu tänu viinamarjaseemnetes sisalduvale polüfenoolile. TOIME: neutraliseerib vabad radikaalid, pidurdab enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist, säilitab naha nooruslikkuse ja elastsuse.

Massaaživann erinevate ürdilisanditega 15 min 14€   /   12,60€

Lõõgastav massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega stimuleerib vereringet ja rahustab meeli. Pärlivann on eelkõige rahustava ja stressi maandava toimega. Soe vesi ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.

Massaaživann jalgadele 15 min 10€   /   9€

Parandab verevarustust, taastab lihasjõudu, leevendab lihaspingeid, vähendab jäsemete turseid ja lümfostaasi. Sobib hästi traumade järelraviks, mõjub hästi ka nn külmetavatele jalgadele ja kätele.

Massaaživann kätele 15 min 10€   /   9€

Parandab verevarustust, taastab lihasjõudu, leevendab lihaspingeid, vähendab jäsemete turseid ja lümfostaasi. Sobib hästi traumade järelraviks, mõjub hästi ka nn külmetavatele jalgadele ja kätele.

Veealune duššmassaaž 20 min 18€   /   16,20€

Veealune manuaalne massaaž stimuleerib vereringet ja leevendab lihaspingeid. Voolikust surve all tulevat (0,6-1,5 atm) veejuga juhtides masseeritakse kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Vette lisatud aromaatsed ürdilisandid muudavad vesimassaaži veelgi nauditavamaks.

Veealune vaakummassaaž 20 min 18€   /   16,20€

Lõõgastav vannihoolitsus koos massaažiga kahele 50 min 58€   /   52,20€

Luksuslik vanni- ja massaažihoolitsus, mille käigus saate lõõgastuda ning veeta aega koos kalli inimesega. Hoolitsus algab lõõgastava lavendlivanniga (20 min), millele järgneb rahustav ülakehamassaaž ning naha niisutamine aromaatse kehapiimaga.