Broneeri tuba

Hoolitsused lastele

Broneeri hoolitsus

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind / Klubikaardi hind

Massaaživann piimaga 20 min 13€   /   11,70€

Kookospiima massaaživann on lõõgastav vannihoolitsus Sinu pisikesele silmarõõmule. Vannivees sisalduv E-vitamiin ja mineraalsoolad mõjuvad pehmendavalt ning niisutavalt Sinu lapse õrnale nahale. Vannihoolitsus on mõeldud lastele alates 3.eluaastast, kes tulevad hoolitsusele koos vanemaga.

Massaaživann meresoolaga 20 min 13€   /   11,70€

Massaaživann meresoolaga on rikkalik mereveeline hoolitsus, mis on hellitus lapse tervisele ja heaolule. Vannihoolitsus on mõeldud lastele alates 3.eluaastast, kes tulevad hoolitsusele koos vanemaga.

Laste spaa-maniküür "Küüned korda" 20 min 15€   /   13,50€

“Küüned korda” on õpetlik kätehoolitsus pisikestele, mille käigus hooldatakse lapse küüned ja küünenahad ning kätele kantakse niisutavat kreemi. Vanemate nõusolekul võib ka vastavalt soovile küüsi lakkida. Soovitatav alates 3.eluaastast.

Laste spaa-pediküür "Esimesed sammud" 30 min 20€   /   18€

Laste spaa jalahoolitsus on kerge ja jalgu korrastav heaoluhoolitsus. Protseduuri alustakse puhastava ja nahka pehmendava rohelist teed ja taimseid ekstrakte sisaldava jalavanniga. Seejärel korrastatakse ja kooritakse jalad magusa suhkrukristallidega koorijaga. Lõpetuseks kreemitatakse jalad niisutava puuvilja- või marjakreemiga ning soovi korral lakitakse küüned rõõmsavärviliste lakkidega. Hoolitsus sobib lastele vanuses kuni 13a.

Lastemassaaž 20 min 15€   /   13,50€

Hell massaaž kehale, mis annab esmase kogemuse imelisest spaamaailmast. Lastemassaaž luksusliku massaažiõliga pakub tõelise spaa-kogemuse meie väikestele klientidele. 100% looduslik massaažiõli sisaldab rikkalikult aktiivseid toimeained, mis toidab lapse nahka. Sobib lapsele alates 3.eluaastat.

Šokolaadimassaaž 20 min 20€   /   18€

Šokolaadimaitseline massaaž, mis teeb tuju heaks ja lihased tugevaks.