Broneeri tuba

Hoolitsused lastele

Info ja broneerimine

E-post: wellness@meresuu.ee
Telefon +372 357 9650

Hoolitsuse tüüp Hind

Lapsepakett 2 raviseansiga 20€  

Paketis sisaldub 2 erinevat raviseanssi valikust:

  • massaaž 20 min
  • päikesetuba (SAD valgusteraapia) 20 min
  • soolakamber 30 min
  • inhalatsioon 10 min
  • hapnikukokteil
  • lokaalne valgusravi Bioptron 10

Massaaživann piimaga 15 min 16€  

Kookospiima massaaživann on lõõgastav vannihoolitsus Sinu pisikesele silmarõõmule. Vannivees sisalduv E-vitamiin ja mineraalsoolad mõjuvad pehmendavalt ning niisutavalt Sinu lapse õrnale nahale. Vannihoolitsus on mõeldud lastele alates 3.eluaastast, kes tulevad hoolitsusele koos vanemaga.

Massaaživann meresoolaga 15 min 16€  

Massaaživann meresoolaga on rikkalik mereveeline hoolitsus, mis on hellitus lapse tervisele ja heaolule. Vannihoolitsus on mõeldud lastele alates 3.eluaastast, kes tulevad hoolitsusele koos vanemaga.

Laste spaa-maniküür "Küüned korda" 20 min 16€  

“Küüned korda” on õpetlik kätehoolitsus pisikestele, mille käigus hooldatakse lapse küüned ja küünenahad ning kätele kantakse niisutavat kreemi. Vanemate nõusolekul võib ka vastavalt soovile küüsi lakkida. Soovitatav alates 3.eluaastast.

Laste spaa-pediküür "Esimesed sammud" 30 min 21€  

Laste spaa jalahoolitsus on kerge ja jalgu korrastav heaoluhoolitsus. Protseduuri alustakse puhastava ja nahka pehmendava rohelist teed ja taimseid ekstrakte sisaldava jalavanniga. Seejärel korrastatakse ja kooritakse jalad magusa suhkrukristallidega koorijaga. Lõpetuseks kreemitatakse jalad niisutava puuvilja- või marjakreemiga ning soovi korral lakitakse küüned rõõmsavärviliste lakkidega. Hoolitsus sobib lastele vanuses kuni 13a.

Lastemassaaž 20 min 21€  

Hell massaaž kehale, mis annab esmase kogemuse imelisest spaamaailmast. Lastemassaaž luksusliku massaažiõliga pakub tõelise spaa-kogemuse meie väikestele klientidele. 100% looduslik massaažiõli sisaldab rikkalikult aktiivseid toimeained, mis toidab lapse nahka. Sobib lapsele alates 3.eluaastat.

Šokolaadimassaaž 20 min 22€  

Šokolaadimaitseline massaaž, mis teeb tuju heaks ja lihased tugevaks.

Soolakamber / laps kuni 14 a 30 min 6€  

Soolaraviks kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mille sissehingamisel satub sool hingamisteede limaskestadele. Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks.

Hapnikukokteil 6€  

Hapnikukokteil on vaht, mis koosneb hapnikuga küllastunud mahlast või nektarist.

Kokteil annab jõudu, tõstab immuunsust, parandab organismi üldseisundit, suurendab vastupanu nakkushaigustele, parandab ainevahetust, mõjub positiivselt välimusele, sealhulgas ka nahale.