Broneeri tuba

Soojusravi

Broneeri hoolitsus

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind / Klubikaardi hind

Parafango aplikatsioon 20 min 15€   /   13,50€

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Soojendav parafango aplikatsioon asetatakse probleemsele kohale (näiteks valusale turjale või liigesele), seejärel jäetakse soojalt mähituna lõõgastuma. Parafango aplikatsioon on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega, sobib väga hästi krooniliste lihas- ja liigesvaevuste leevendamiseks.

Muda aplikatsioon 20 min 15€   /   13,50€

Mudaravi tegemiseks kasutatakse Hiiumaa Käina lahe muda. Ravimuda sisaldab rikkalikult mitmesuguseid bioloogiliselt aktiivseid aineid, mineraalaineid ja metalle. Ravimuda on kõrgelt hinnatud humiinainete sisalduse poolest, mis aeglustavad liigeste kulumise kulgu ja vähendavad reumaatiliste põletike aktiivsust. Haiguskoldes soodustab mudaravi tursete imendumist, lõõgastab lihaseid, vähendab valu ja põletikku. Loiult kulgevaid kroonilisi haigusi võib mudaravi ajutiselt ägestada, soodustades sellega aga kiiremat paranemist.

Raviprotseduure tehakse aplikatsioonidena, st kuni 45 kraadini soojendatud mudamähistega, mis asetatakse ravi vajavale kohale. Mudaprotseduure tehakse kord päevas iga päev või üle päeva. Soovituslik ravikuur koosneb 10-15 protseduurist.

Mudaravi põhilised ravinäidustused: liigeste, lülisamba ja lihaste-kõõluste haigused ning traumad, armid, liigesjäikus, ekseem, psoriaas.

Mudaravi ei saa kasutada järgnevatel juhtudel: kõik ägedad põletikulised protsessid, haiguste ägenemise faas, pahaloomulised kasvajad, emaka müoom ja fibromüoom, munasarjatsüstid, igat liiki verehaigused, verejooksud ja nendeks kalduvus, väljendunud südamepuudulikkus, kõrgvererõhutõbi, rasedus.

Enne mudaravi on vaja konsulteerida arstiga!

Soojendavad parafiinikindad 20 min 15€   /   13,50€

Kromosaun 20 min 10€   /   9€

Kromosaun on terviseprotseduur, mis ühendab endas kahte kasulikku – sauna ja värviteraapiat. Temperatuur saunas tõuseb umbes 60-kraadini. Kromosauna laes põleb neli lampi: kollane, punane, roheline ja sinine. Värvid mõjutavad meie mõtteid, käitumist, tervist.
Kollane – parandab füüsilist ja vaimset töövõimet.
Punane – teeb meeleolu erksamaks, vähendab väsimust ja halba meeleolu. Punase värvi valdkond organismis on seotud peamiselt seksuaalsuse, suguorganite ja libiidoga.
Roheline – suurepärase meeleolu, puhkuse ja rõõmu värv, aitab võidelda hooajaliste külmetushaigustega.
Sinine – väga tõhus unehäire vastu võitlemisel.