Broneeri tuba

Soojusravi

Info ja broneerimine

E-post: wellness@meresuu.ee
Telefon +372 357 9650

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind

Parafango aplikatsioon 20 min 18€  

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Soojendav parafango aplikatsioon asetatakse probleemsele kohale (näiteks valusale turjale või liigesele), seejärel jäetakse soojalt mähituna lõõgastuma. Parafango aplikatsioon on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega, sobib väga hästi krooniliste lihas- ja liigesvaevuste leevendamiseks.

Muda aplikatsioon 20 min 18€  

Mudaravi tegemiseks kasutatakse Hiiumaa Käina lahe muda. Ravimuda sisaldab rikkalikult mitmesuguseid bioloogiliselt aktiivseid aineid, mineraalaineid ja metalle. Ravimuda on kõrgelt hinnatud humiinainete sisalduse poolest, mis aeglustavad liigeste kulumise kulgu ja vähendavad reumaatiliste põletike aktiivsust. Haiguskoldes soodustab mudaravi tursete imendumist, lõõgastab lihaseid, vähendab valu ja põletikku. Loiult kulgevaid kroonilisi haigusi võib mudaravi ajutiselt ägestada, soodustades sellega aga kiiremat paranemist.

Raviprotseduure tehakse aplikatsioonidena, st kuni 45 kraadini soojendatud mudamähistega, mis asetatakse ravi vajavale kohale. Mudaprotseduure tehakse kord päevas iga päev või üle päeva. Soovituslik ravikuur koosneb 10-15 protseduurist.

Mudaravi põhilised ravinäidustused: liigeste, lülisamba ja lihaste-kõõluste haigused ning traumad, armid, liigesjäikus, ekseem, psoriaas.

Mudaravi ei saa kasutada järgnevatel juhtudel: kõik ägedad põletikulised protsessid, haiguste ägenemise faas, pahaloomulised kasvajad, emaka müoom ja fibromüoom, munasarjatsüstid, igat liiki verehaigused, verejooksud ja nendeks kalduvus, väljendunud südamepuudulikkus, kõrgvererõhutõbi, rasedus.

Enne mudaravi on vaja konsulteerida arstiga!

Soojendavad parafiinikindad 20 min 18€