Broneeri tuba

Käte ja jalgade hoolitsused

Info ja broneerimine

E-post: wellness@meresuu.ee
Telefon +372 357 9650

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja

Hoolitsuse tüüp Hind

Klassikaline maniküür 60 min 39€  

On küünte hooldus, mille käigus korrigeeritakse küünte kuju ja pikkust vastavalt kliendi soovile. Küüneplaat puhastatakse ja eemaldatakse üleliigsed küünenahad. Seejärel lisatakse küünenahkadele õli. Hooldus lõpeb käte massaažiga.

Maniküür geellakiga 75 min 47€  

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga maniküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks. Soovitame geellakki klientidele, kelle küüntel ei püsi tavaline lakk, kuid kes soovivad kauneid küüsi, millel püsib värv nädalaid. Geellakk ei kahjusta oma küünt ning kuivab UV lambi all minutitega.

NB! Maniküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

SPA maniküür 75 min 51€  

Hoolitsus koosneb klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhoolitsusest. Hoolitsust alustatakse käte puhastamise ja desinfitseerimisega. Vajadusel eemaldatatakse küünelakk. Küünenahkadele kantakse koorivat küünenaha eemaldajat ja korrastatakse küünenahad ning viilitakse küüned. Seejärel kooritakse käed looduslike koorijaga. Peale koorija eemaldamist kantakse käeseljale niisutav mask ja mähitakse rätikusse. Lõpetuseks tehakse kerge kätemassaaž kuni küünarnukini ning soovi korral lakitakse küüned.

Geellaki eemaldamine (ei sisalda hooldust) 15€  

Geellaki eemaldamine enne maniküüri. Teenus ei sisalda küünte hooldust.

 

Soojendav kätehoolitsus parafiiniga 30 min 26€  

Ideaalne külmetavatele, kuivadele, karedatele kätele. Niisutab ja toidab  tõhusalt nahka ning küüsi. Hoolitsuse käik – koorimine, niisutav ja toitev kätemask, massaaž, soojendav parafiin kätele.

Klassikaline pediküür 60 min 51€  

Klassikaline pediküür on rituaal neile, kes hoolivad oma jalgade tervisest ja heast väljanägemisest. Pediküüri hoolitsus algab soojendava ja jääkaineid väljutava jalavanniga. Peale mõnusat vanni korrastatakse ja vormitakse varbaküüsi. Värskust ja õrnust lisab jalgadele suhkrukristallide sisaldusega koorija pealekandmine. Hoolitsus lõppeb kerge jalamassaažiga, milles kasutatakse avokaado ja taimeekstrakte sisaldavat niisutavat kreemi. Vastavalt soovile teostatakse ka küünte lakkimine Sinu poolt valitud lakiga kollektsioonist.

Pediküür geellakiga 90 min 63€  

Hoolitsus sisaldab kerget pediküüri ja geellakki. Soovitame geellakki klientidele, kelle küüntel ei püsi tavaline lakk, kuid kes soovivad kauneid küüsi, millel püsib värv nädalaid. Geellakk ei kahjusta oma küünt ja kuivab UV lambi all minutitega. Tulemus püsib ilus 2-3 nädalat.

SPA pediküür 90 min 57€  

On jalahoolitsus, mis on kombineeritud klassikalisest pediküürist ja wellness-jalahoolitsusest.

Jalahoolitsust alustatakse puhastava jalavanniga. Seejärel lõigatakse ja viilitakse küüned ning korrastatakse küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Seejärel kantakse labajalale niisutav savimask. Hoolitsuse lõpetab jalamassaaž kuni põlvedeni ja soovi korral lakitakse küüned.

Värskendav jalahoolitsus 30 min 36€  

Jalamassaažiga ja mähisega hoolitsus värskendab ja pakub leevendust väsinud jalgadele. Hõlmates koorimist, jahutavat mähist ning kerget massaaži põlvedeni, see hoolitsus sobib ideaalselt jalgade vereringehäirete korral ning pakub kohest leevendust väsinud ja rahututele jalgadedele. Tulemuseks vähem märgatavad kapillaarid ja nähtavalt ühtlasem nahk.

Depilatsioon - sääred ja reied 36€  

Depilatsioon - sääred 26€  

Depilatsioon - kaenlaaluste piirkond 15€  

Depilatsioon - käsivarred 20€  

Depilatsioon - näopiirkond 9€