Broneeri tuba

Terviseteenused, -uuringud ja konsultatsioonid

Meresuu SPA jätab endale õiguse muuta hinnakirja.

Hoolitsuse tüüp Hind / Klubikaardi hind

Arsti konsultatsioon 15 min 25€   /   22,50€

Retsepti väljastamine 5€   /   4,50€

Elektrokardiograafia 21€   /   18,90€

Veresuhkruanalüüs kapillaarverest 6€   /   5,40€

Kolesteroolianalüüs kapillaarverest 6€   /   5,40€

Kinesioteipimine 19€   /   17,10€

Hind sisaldab teibi hinda

Kinesioteipimisel kasutatab füsioterapeut spetsiaalselt väljatöötatud teipi, mis kinnitatakse probleemsele kehapiirkonnale. Kinesioteip kergitab naha pealmist kihti all-asetsevatelt lihas-sidekestalt ehk fastsialt, sel moel vähendades survet närvilõpmetele ja leevendades valu. Sõltuvalt kas ravi eesmärgiks on leevendada liiges-lihasvalu, soodustada või stabiliseerida nende tegevust/funktsiooni (liikuvuse ulatust ja jõudu) või parandada lümfi äravoolu ja alandada turset, rakendatakse erinevaid teibi pealepanemise metoodikaid.  Kinesioteipimist kasutatakse ka ülemäärase armkoe vohamise ennetamiseks ja armkoe vähendamiseks.

Kuidas K-teip aitab?

Kinesioteip hoiab ära lihasväsimuse, soodustab nõrka lihast töötama, väldib ülesirutusi või kontraktsioone, hoiab ära lihaskrampide tekke, leevendab valu, vähendab põletikku, alandab turset, kiirendab armkoe ja haavade paranemist.

Kinesioteipimisest saab abi lihas- ja liigesvalu, lümfiturse, vohava armkoe puhul, samuti trauma- või operatsioonijärgsel perioodil. Sporditraumade korral soodustavad teibid ülekoormatud lihase taastumist või vigastusest paranemist.